, ,

خرید ویلا سرخرود کد ۹۸۲

خرید ویلا سرخرود

خرید ویلا سرخرود کد 982

خرید ویلا سرخرود کد ۹۸۲

خرید ویلا سرخرود کد 982

خرید ویلا سرخرود کد ۹۸۲

خرید ویلا سرخرود | خرید ویلا سرخرود ساحلی | خرید ویلا سرخرود مستقل | خرید ویلا سرخرود سنددار | خرید ویلا سرخرود سنددار | شمال خرید ویلا سرخرود | خرید ویلا سرخرود محمودآباد

خرید ویلا ساحلی سرخرود

این ویلای ساحلی  قیمت مناسب در شهر سرخرود  قرار دارد و شامل امکانات زیر می شود : محوطه سازی ، کولر گازی  ، انشعابات نصب ،آب ،برق ، گاز ،مبله ،حیاط سازی شده شومینه ،حفاظ و دزدگیر ،ویوی عالی ، نزدیک به مراکز خرید و فروشگاه ها ، ساختی با استحکام بالا و زیبا ، و …. است .

 ویلا ساحلی سرخرود

این ویلا ی ساحلی در شهر سرخرود  دارای ملکی مستقل است که دارای متراژ زمینی به مساحت ۱۷۰ متر مربع و بنایی به مساحت ۱۴۰ متر است که شامل ۲ اتاق خواب و ۲ سرویس بهداشتی می باشد .

دارا بودن مدارک قانونی یکی از مهم ترین عوامل در خرید ویلا در شمال می باشد که ویلا ی ساحلی مد نظر با دارا بودن مدارک قانونی از قبیل پایان کار و جواز ساخت و مالکیت شش دانگ سند است .

خرید ویلا سرخرود کد 982

خرید ویلا سرخرود کد ۹۸۲

خرید ویلا سرخرود کد 982

خرید ویلا سرخرود کد ۹۸۲

فاصله از دریای این ملک ویلایی ساحلی واقع در شهر زیبا و توریستی و ساحلی سرخرود  ۵۰۰ متر و از جاده اصلی ۲۰۰ متر می باشد  که قیمت این ویلای زیرقیمت ساحلی در سرخرود ۲۵۰ میلیون تومان می باشد .

خرید ویلا ساحلی

یکی از عوامل مهم در خرید ملک امنیت خاطر از سندیت آن می باشد که این ویلا ی ساحلی  به دلیل دارا بودن محیطی امن و آرام به مورد مناسبی برای خرید ویلای ساحلی سرخرود در شمال تبدیل کرده است .

سرخرود از شهرهای نوار ساحلی استان مازندران می باشد که در شرق به شهر فریدونکنار و در غرب به شهر محمود آباد مرتبط می باشد . فاصله خیابان اصلی شهر فقط چند صد متری با دریا فاصله دارد لذا یک شهر کوچک زیبای توریستی است.

این شهر در فصل زمستان میزبان گروه های زیادی از قوهای مهاجر سیبری “قوهای فریادکش ” یا آواز خوان ” می باشد .امسال ششمین سالی است که این پرندگان به این منطقه مهاجرت می کنند که تعدادشان امسال بیشتر بوده و محیط زیست حدود ۹۰۰۰ قطعه برآورد کرده است.
این پرندگان همه ساله در بخش مشخصی از منطقه سرخرود در شالیزارهای پر از آب اتراق و زمستان گذرانی می کنند .که تعداد آنها بالغ بر چندین هزار می باشد که سازمان محترم محیط زیست با دایر کردن پست و استقرار مامور از آنها حفاظت می کند.

با توجه به انبوه زیاد پرندگان ، ماموران با کمک مردم و بازدید کنندکان تغذیه آنها را به عهده دارند.

خرید ویلا سرخرود

روزانه افراد زیادی دانه های ذرت بدست برای دیدن این پرندگان زیبا و تغذیه آنها به محل استقرارشان میروند.

همانطوری که از تابلوی راهنما مشخص است با فاصله ۵۰۰ متری از مرکز شهر مستقر می باشند و در آسمان شهر دسته ای از پرندگان در حال پرواز را می بینید.

به واسطه سرما و برف و یخ در سیبری روسیه در فصل زمستان و عدم مواد غذایی کافی ،این پرندگان مسیر مهاجرت به سمت مناطق گرمسیری را انتخاب می کنند.

قوهای فریادکش ،گونه ای از قو می باشد که در نیمکره شمالی زندگی می کند.این پرنده شباهت زیادی به قوهای گنگ و کوچک دارد .جثه این قو از قوهای کوچک بزرکتر است و نوکش بیشتر زرد است تا سیاه در صورتی که در قوهای کوچک برعکس می باشد.

این پرندگان در منطق نزدیک به قطب شمال در سه قاره آسیا ،اروپا و آمریکای شمالی زندگی و تخم گذاری می کنند.

خرید ویلا سرخرود کد 982

خرید ویلا سرخرود کد ۹۸۲

خرید ویلا سرخرود کد 982

خرید ویلا سرخرود کد ۹۸۲

 

قوی فریادکش در ظاهر همانند قوی کوچک است، ولی دارای جثه‌ای بزرگترمی باشد. طول بدن این قو میان ۱۴۰ تا ۱۶۵ سانتی‌متر است و طول بال‌های باز شده آن به ۲۰۵ تا ۲۷۵ سانتی‌متر می‌رسد. وزن این پرنده در حالت کلی از ۷٫۴ کیلوگرم تا ۱۴ کیلوگرم تغییر می‌کند؛ این میزان به صورت میانگین در نرها ۹٫۸ تا ۱۱٫۴ است و برای ماده‌ها ۸٫۲ تا ۹٫۲ کیلوگرم. این پرنده یکی از سنگین‌وزن‌ترین پرندگان پروازی به شمار می‌رود.

نوک این پرنده به شکل زاویه مثلثاتی است و بخش زرد رنگ آن نمودارتر از بخش سیاه اش می باشد. چنین ویژگی‌ای می‌تواند معیاری برای تشخیص این قو از قوی کوچک باشد چرا که قوهای کوچک دارای بخش سیاه‌رنگ بزرگتری در منقارشان هستند تا بخش زرد رنگ.

۰۹۱۲۹۵۲۳۱۳۵

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید