, ,

ویلا لاکچری چمستان

ویلا لاکچری چمستان

ویلا لاکچری چمستان | شمال ویلا لاکچری چمستان | ویلا لاکچری چمستان نور | ویلا لاکچری  چمستان استخردار | ویلا لاکچری چمستان سنددار | ویلا لاکچری چمستان سند شش دانگ | ویلا لاکچری چمستان جنگلی

ویلا چمستان

ویلایی  نیم پیلوت هشتی سفید متراژ ۳۲۰ متر ، بنا ۱۹۰ متر  و سه خواب مستر دو خواب بالا ،  دارای استخر و پکیج و همچنین شوفاژکشی شده می باشد .

این ویلا لاکچری چمستان  دارای مدارک قانونی از قبیل پایان کار ، سند مالکیت شش دانگ ، جواز ساخت که دارا بودن مدارک قانونی یکی از مهم ترین عوامل در خرید ویلا در شمال می باشد .

فاصله از دریای این ملک ویلایی چمستان  واقع در شهر زیبا و توریستی چمستان ۱۱ کیلو متر و از جاده اصلی ۶۰۰ متر می باشد و این ویلا ی لاکچری و زیبا در شهر توریستی چمستان معاوضه هم دارد .

ویلا لاکچری در چمستان

قیمت اعلامی برای خرید این ویلا ی لاکچری و لوکس  در شهر چمستان ۳۷۰ میلیون تومان می باشد که بسته به نوع پرداخت نقد و اقساط شامل تخفیفات نقدی عالی می‌گردد .

 

این ویلا ی برند و لوکس که در شهر چمستان قرار دارد دارای امکاناتی از جمله : انشعابات نصب ، آب ، برق ، گاز ، محیطی امن و آرام ،حفاظ و دزدگیر ، نمای بیرونی زیبا و دیدنی ، دیزاین داخلی شیک و … می باشد .

چَمِسْتان

چَمِستان (به انگلیسی: Chamestan)، که به زبان تبری و در گویش بومی و محلی چَماسِّن یا چَمِسْتون نامیده می‌شود، یکی از شهرهای استانمازندران است. این شهر مرکز بخش چمستان از شهرستان نور می‌باشد. جاده‌ای به شکل نیم‌دایره (نعل) چمستان را به نور و آمل وصل می‌کند. این شهر دارای شهرداری، بخشداری، دادگستری، سایر ادارات و دوایر دولتی، امکانات گازکشی، کتابخانه، عمومی، سینما، و کانون فرهنگی‌تربیتی است.[۱]

 

رتفاع چمستان با سطح دریا نسبت به آبادیهای دیگر تحت پوشش آن بیشتر است.[۲]

چمستان یکی از بخشهای شهرستان نور باچشم انداز بسیار زیبا درحاشیه جنگلهای انبوه همچنان سرو قامت برافراشته از طبیعت سرسبز شمال که در فاصله ۱۵کیلومتری نور با جاده آسفالته و به ایزدشهر با جاده ۱۰ کیلومتری شوسه و۲۵ کیلومتری آمل با جاده آسفالته و ۹۰ کیلومتری ساری مرکز استان و حدود ۱۸۰کیلومتر با تهران واقع گردیده‌است که حدودمشخصات واربعه آن از شمال وغرب به شهرستان نور و از جنوب به بخش بلده وکوهپایه‌های البرز مرکزی و شرق به شهرستان آمل محدود می‌شود ومساحت آن حدود ۱۵۴۷ کیلومتر مربع دارای ۹۶ پارچه آبادی و در جلگه‌های هموار که از جنوب به رشته کوه البرز میانی منتهی می‌گردد.

۰۹۱۲۹۵۲۳۱۳۵

11 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید